Aktualności Aktualności

Konkurs na nazwę klubu

Ogłaszamy konkurs na nazwę naszego klubu. Obecna nazwa „Klub Żeglarski Pracowników Uniwersytetu Jagiellońskiego" jest jak widać dość długa i chcielibyśmy do niej dodać krótką nazwę, którą klub mógłby się w przyszłości posługiwać. Chcielibyśmy, aby nazwa była krótka (najlepiej jeden wyraz, a maksymalnie dwa wyrazy), związana z żeglarstwem (i ew. z UJ) oraz aby nie powielała nazwy żadnego z Krakowskich lub znanych w środowisku żeglarskim klubów. Propozycje prosimy przesyłać na adres e-mail: pawel.czuba@uj.edu.pl w terminie do końca maja 2013. Nagrody (na razie) nie przewidujemy ;-)

Szkolenia żeglarskie 2013

W styczniu 2013 rozpoczęły się zajęcia kursu teoretycznego dla kandydatów chętnych do uzyskania patentu żeglarza jachtowego. Zajęcia odbywają się co tydzień w środy o godzinie 19:00 w Instytucie Fizyki UJ. Zajęcia praktyczne dla uczestników szkolenia prowadzone będą od kwietnia br. Zainteresowanych udziałem w szkoleniach zapraszamy do kontaktu z Klubem.